"Fotografie? Vždy vzniká něco nového. Co vlastně zůstane zachyceno navždy."

Radovan Bazger

Něco málo o mně

Mé jméno je Vendy a jsem máma dvou dětí (dráčků, neposedů), manželka kutila a panička karamelového hovawarta, která se nebojí výzev.

Nepohrdnu dobrou knížkou, ale také miluji přírodu, i přesto, že jsem toho ještě moc neviděla. Nejvíce mě láká Skandinávie.
Spoustě lidem přijdu jako tichý člověk, ale ti co mě znají , tak moc dobře ví, že taková rozhodně nejsem. Miluji legraci a dobrou společnost.

Ještě neutíkejte...


Focení jsem se začala věnovat od roku 2018. Už v té době jsem věděla, že chci zachytit momenty svých blízkých. Protože čas letí tak rychle, že bez vzpomínek to nejde. A co si budeme povídat, nemáme mozek na to si zapamatovat úplně vše...

Tak jsem si koupila svoji první zrcadlovku Nikon a začala fotit svou rodinu.

Intenzivněji jsem se fotografování začala věnovat po narození mých dětí. To jsem však zjistila, že se chci posouvat dál, takže jsem si začala vyhledávat různé odborné články a videa od profesionálních fotografů. Tímto jsem své fotky posunula na vyšší úroveň, k čemu se pojí i koupě lepší techniky.

Když v ruce držím foťák, cítím, že jsem přesně tam, kde chci být. Je pro mě velmi důležité, aby lidé byli s mojí prací spokojení. Moje motivace je, aby mé fotografie visely na zdech vašich domovů.

Neváhejte se ozvat buď mně a nebo i jinému fotografovi, aby vaše vzpomínky byly uchovány a zvěčněny. Jsme tu pro Vás.